sowie

Newsy, informacje z regionu Góry Sowie, Sudety, Wałbrzych i okolice

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-31 08:45

Ostatni komentarz: No spoko, tylko autor chyba nigdy w markecie nie pracował. Zarabia się grosze, na nockach cały czas potrafią płacić 5 zika za godzinę, Jak się idzie dorywczo to traktują cię jak szmatę, pracownicy którzy w końcu mają nad kimś czyli na Tobą władze i mogę się wyżyć i w końcu poczuć lepiej. W jednej taktują trochę lepiej w innej trochę gorzej. Ale nie ma to jak pracować u rozsądnych ludzi którzy prowadzą swój mały.średni biznes z większością da się dogadać jak z człowiekiem. Ja pracowałem w marketach, moja dziewczyna moja mama pracowała wiele lat, więc wiem coś o tym. I takimi artykułami z przyjemnością podcieram tyłek.
dodany: 2012.05.12 19:45:51
przez: zawsze spoko
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-17 18:33

Ostatni komentarz: Świetny tekst! Bardzo dobrze sie czyta i można nawet czasem się uśmiechnąć ;)
dodany: 2012.04.25 09:14:18
przez: Martucha
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-10 16:33

Ostatni komentarz: Zgadzam się że tWOJE jest skromne a więc milcz kobieto!!!
dodany: 2010.10.15 21:18:54
przez: do pauliny sz.:)
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-06-09 16:40

Ostatni komentarz: Widać bardzo wyraźnie, że autor jest zwolennikiem PO. Zdecydowanie za bardzo i mija się z pewnymi faktami przez co nie można mówić że artykuł jest merytoryczny. A szkoda.
dodany: 2010.07.10 19:40:16
przez: GreenWatch
czytaj więcej
Data newsa: 2010-01-18 21:03

Ostatni komentarz: E no, ziomek :)
Wiedziałeś, że opublikowali Twój wywiad z nim nawet na jego oficjalnej stronie? :)
http://pejaslumsattack.pl/index.php?go=wywiad_tojestchujowe

Gratulacje!
dodany: 2010.06.13 22:42:28
przez: gość
czytaj więcej
Świdnicka konferencja przeciwko przemocy
2009-03-30 08:45

Ponad 130 osób na co dzień zajmujących się problemami przemocy w rodzinie wzięło udział w Świdnicy w specjalnej konferencji "Razem bezpieczniej” oraz warsztatach tematycznych.
Realizuje je miasto Świdnica i powiat świdnicki w ramach przedsięwzięcia nazwanego "Drużyna”. Powód? Samorządy oraz instytucje pomocy społecznej chcą wspólnie działać i pomagać potrzebującym, ofiarom przemocy, a szczególnie krzywdzonym dzieciom. Czwartkowa konferencja, 26 marca, poświęcona była właśnie przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci.
- Jestem głęboko przekonany, że tylko działaniem w grupie dorośli mogą się zmierzyć z problemem przemocy w rodzinach. Dotyczy to zarówno dorosłych jak i dzieci. Przegapienie jakiejkolwiek sytuacji to dramat dotyczący ludzkiego życia. W pojedynkę niewiele uda się zdziałać, dlatego cieszę się z takiego zainteresowania konferencją i warsztatami – mówi Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy.


- Istotna jest wspólna pomoc i interwencja, bo tak robi drużyna. Właśnie taką drużynę tworzymy i w różnych sytuacjach życiowych staramy się działać oraz pomagać każdej rodzinie. Razem możemy zdziałać więcej – dodaj Zygmunt Worsa, świdnicki starosta.

- Dziecko najbardziej szczęśliwe jest w rodzinie, ale musi to być zdrowa rodzina. Należy zrobić wszystko i połączyć siły, by dziecko i rodziny zyskiwały odpowiednie wsparcie – uważa Marek Michalak, rzecznik praw dziecka, który uczestniczył w świdnickiej konferencji.

W czwartkowej konferencji i warsztatach wzięli udział m.in. pedagodzy i dyrektorzy szkół, psychologowie, sędziowie, policjanci, pracownicy socjalni, przedstawiciele świetlic środowiskowych.

Wśród prelegentów znaleźli się:
- Beata Galewska, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy;
- Agata Filip, pedagog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, pracownik Zakładu Lecznictwa Odwykowego dla Osób Uzależnionych od Alkoholu w Czarnym Borze;
- Mirosława Kątna, psycholog, przewodnicząca Zarządu Krajowego Komitetu Ochrony Praw Dziecka;
- Robert Klimkiewicz, psycholog w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Świdnicy;
- Justyna Kwiatek, sędzia Sądu Rejonowego w Świdnicy, Wydział Karny;
- Sabina Lasok-Chwiedoruk, psycholog, certyfikowany specjalista ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, biegły sądowy;
- Agnieszka Widera-Wysoczańska, adiunkt Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Źródło: um.swidnica.pl



Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: