sowie

Newsy, informacje z regionu Góry Sowie, Sudety, Wałbrzych i okolice

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-31 08:45

Ostatni komentarz: No spoko, tylko autor chyba nigdy w markecie nie pracował. Zarabia się grosze, na nockach cały czas potrafią płacić 5 zika za godzinę, Jak się idzie dorywczo to traktują cię jak szmatę, pracownicy którzy w końcu mają nad kimś czyli na Tobą władze i mogę się wyżyć i w końcu poczuć lepiej. W jednej taktują trochę lepiej w innej trochę gorzej. Ale nie ma to jak pracować u rozsądnych ludzi którzy prowadzą swój mały.średni biznes z większością da się dogadać jak z człowiekiem. Ja pracowałem w marketach, moja dziewczyna moja mama pracowała wiele lat, więc wiem coś o tym. I takimi artykułami z przyjemnością podcieram tyłek.
dodany: 2012.05.12 19:45:51
przez: zawsze spoko
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-17 18:33

Ostatni komentarz: Świetny tekst! Bardzo dobrze sie czyta i można nawet czasem się uśmiechnąć ;)
dodany: 2012.04.25 09:14:18
przez: Martucha
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-10 16:33

Ostatni komentarz: Zgadzam się że tWOJE jest skromne a więc milcz kobieto!!!
dodany: 2010.10.15 21:18:54
przez: do pauliny sz.:)
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-06-09 16:40

Ostatni komentarz: Widać bardzo wyraźnie, że autor jest zwolennikiem PO. Zdecydowanie za bardzo i mija się z pewnymi faktami przez co nie można mówić że artykuł jest merytoryczny. A szkoda.
dodany: 2010.07.10 19:40:16
przez: GreenWatch
czytaj więcej
Data newsa: 2010-01-18 21:03

Ostatni komentarz: E no, ziomek :)
Wiedziałeś, że opublikowali Twój wywiad z nim nawet na jego oficjalnej stronie? :)
http://pejaslumsattack.pl/index.php?go=wywiad_tojestchujowe

Gratulacje!
dodany: 2010.06.13 22:42:28
przez: gość
czytaj więcej
Zakończono Sympozjum Rzeźby w Granicie Strzegom 2010
2010-09-08 12:30

Międzynarodowe Sympozjum Rzeźby w Granicie Strzegom 2010 przeszło już do historii, pozostawiając po sobie ślad w postaci niezwykłych rzeźb, które można podziwiać na strzegomskim Rynku.

Od lipca w na terenie kilku zakładów kamieniarskich w Strzegomiu swoje prace w kamieniu wykonywali wybitni artyści - Zenichi Yokoyama z Japonii, prof. Jerzy Fober z Cieszyna, prof. Andrzej Szarek z Nowego Sącza, prof. Stanisław Cukier z Zakopanego, Andrzej Renes z Warszawy, Ryszard Zarycki z Wrocławia oraz Adam Wyspiański z Bolesławic (komisarz sympozjum).



4 września w sali posiedzeń Ratusza odbyło się uroczyste podsumowanie tego artystycznego wydarzenia. - Kamieniarstwo jest najprężniej działającą branżą na terenie Strzegomia. Sympozjum doskonale ją promuje i pokazuje, że z granitu można wykonywać nie tylko chodniki czy kostkę, ale również dzieła artystyczne - mówił burmistrz Strzegomia Lech Markiewicz. -Dzięki zaangażowaniu Zenona Kiszkiela oraz naszych kamieniarzy taka inicjatywa mogła dojść do skutku. Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy się do tego przyczynili.

Burmistrz wraz z prezesem Stowarzyszenia Pracodawców Branży Kamieniarskiej Stanisławem Sitarzem oraz przewodniczącym RM Tadeuszem Wasyliszynem wręczyli również zasłużonym kamieniarzom statuetki zaprojektowane przez Bronisława Krzysztofa. Znaleźli się wśród nich: Stanisław Gmurczyk, Janusz Repelowski, Bogusław Skolak, Piotr Kiełbasa oraz Tomasz Czekaj. Statuetkę przyznano również dr Frankiewiczowi, który zaangażował się w uruchomienie w Strzegomiu Technikum Górnictwa Odkrywkowego.

Podczas tego wyjątkowego spotkania nie można było zapomnieć o podziękowaniach dla artystów biorących udział w Międzynarodowym Sympozjum Rzeźby w Granicie.
- Strzegomskie sympozjum ma szansę stać się jednym z największych tego typu na świecie - mówił Andrzej Renes, odbierając z rąk burmistrza pamiątkowy certyfikat.

Artyści wyrazili bardzo pozytywne opinie o atmosferze i ogromnej pomocy, jaką otrzymali nie tylko ze strony strzegomskich kamieniarzy, ale również naszego samorządu.

Ostatnim akcentem spotkania w magistracie było wręczenie prof. Stanisławowi Cukrowi Honorowego Krzyża Sybiraka. Prezes strzegomskiego koła Związku Sybiraków Jerzy Orabczuk podziękował artyście za stworzenie pomnika Bezimiennej Matki Sybiraczki.

Potem nastąpiło już tylko wspólne podziwianie rzeźb na strzegomskim Rynku. Zadziwiające formą i sugestywnością przekazu dzieła zachwyciły niejedną osobę.

Tych wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji do obejrzenia nowych rzeźb, zdobiących centrum naszego miasta, serdecznie do tego zachęcamy.

 

 

źródło: strzegom.pl



Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: