sowie

Newsy, informacje z regionu Góry Sowie, Sudety, Wałbrzych i okolice

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-31 08:45

Ostatni komentarz: No spoko, tylko autor chyba nigdy w markecie nie pracował. Zarabia się grosze, na nockach cały czas potrafią płacić 5 zika za godzinę, Jak się idzie dorywczo to traktują cię jak szmatę, pracownicy którzy w końcu mają nad kimś czyli na Tobą władze i mogę się wyżyć i w końcu poczuć lepiej. W jednej taktują trochę lepiej w innej trochę gorzej. Ale nie ma to jak pracować u rozsądnych ludzi którzy prowadzą swój mały.średni biznes z większością da się dogadać jak z człowiekiem. Ja pracowałem w marketach, moja dziewczyna moja mama pracowała wiele lat, więc wiem coś o tym. I takimi artykułami z przyjemnością podcieram tyłek.
dodany: 2012.05.12 19:45:51
przez: zawsze spoko
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-17 18:33

Ostatni komentarz: Świetny tekst! Bardzo dobrze sie czyta i można nawet czasem się uśmiechnąć ;)
dodany: 2012.04.25 09:14:18
przez: Martucha
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-10 16:33

Ostatni komentarz: Zgadzam się że tWOJE jest skromne a więc milcz kobieto!!!
dodany: 2010.10.15 21:18:54
przez: do pauliny sz.:)
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-06-09 16:40

Ostatni komentarz: Widać bardzo wyraźnie, że autor jest zwolennikiem PO. Zdecydowanie za bardzo i mija się z pewnymi faktami przez co nie można mówić że artykuł jest merytoryczny. A szkoda.
dodany: 2010.07.10 19:40:16
przez: GreenWatch
czytaj więcej
Data newsa: 2010-01-18 21:03

Ostatni komentarz: E no, ziomek :)
Wiedziałeś, że opublikowali Twój wywiad z nim nawet na jego oficjalnej stronie? :)
http://pejaslumsattack.pl/index.php?go=wywiad_tojestchujowe

Gratulacje!
dodany: 2010.06.13 22:42:28
przez: gość
czytaj więcej
Uroczystości niepodległościowe
2013-11-18 11:48

 Przemarsz ulicami miasta, uroczysta msza święta oraz złożenie kwiatów pod pomnikiem upamiętniającym poległych żołnierzy RP – tak wyglądały obchody Dnia Niepodległości w Wałbrzychu. W 95-tej rocznicy tego wydarzenia uczestniczyło kilka tysięcy wałbrzyszan, w tym delegacja urzędu miasta, duchowieństwo, przedstawiciele organizacji pozarządowych i szkół oraz mieszkańcy miasta.


 
Obchody Dnia Niepodległości rozpoczęły się już w piątek. Przez cały weekend w Wałbrzychu odbywały się wykłady dotyczące historii Polski, koncerty oraz spektakle. Poniedziałkowe uroczystości rozpoczęły się od przemarszu uczestników z placu magistrackiego do kościoła pod wezwaniem. Św. Aniołów Stróżów, gdzie odbyła się msza święta.
- Ojczyzna nasza to Rzecz Pospolita, Polska Wolna. Nasi Pradziadkowie bardzo ją kochali, bo za jej wolność zapłacili wysoką cenę. Wielu poświęciło swoje życie, aby była niepodległa – mówiły dzieci podczas wystąpienia.
-Kierujemy dzisiaj nasze serca do wydarzeń, które rozegrały się 95 lat temu, a które przyniosły naszej ojczyźnie, po latach zaborów, upragnioną niepodległość – mówił rozpoczynając mszę Proboszcz Parafii, Bogusław Wermiński. – 11 listopada 1918 roku w pierwszych szeregach stała młodzież śpiewając „Na stos rzuciliśmy swój życia los”. Znaleźli się tam również pisarze, poeci i malarze. To o nich po latach, Józef Piłsudski powiedział: „Było z nami, to co najpiękniejsze w kulturze ludzkiej i Polskiej” – przytoczył słowa generała proboszcz.
W uroczystej Mszy Świętej wziął również udział Arcybiskup Henryk Roman Gulbinowicz. Kawaler Orderu Orła Białego poświęcił tablicę upamiętniającą Polaków pomordowanych na kresach wschodnich pod koniec II Wojny Światowej. Przypomniał również zgromadzonym, jak ważne jest wychowywanie dzieci w duchu patriotycznym.
- Prośmy Pana Boga, by móc miłość do naszej ojczyzn wpisać w serca naszych dzieci – mówił do zgromadzonych Henryk Gulbinowicz. –Wchodzą one w świat, w którym Bóg pozwolił nam żyć. Niech więc każdy ojciec i mama będą świadomi, że są kapłanami domowego kościoła - dodał Arcybiskup Senior Archidiecezji Wrocławskiej.
Po Mszy Świętej pochód udał się na Plac Kościelny, gdzie pod pomnikiem niepodległości złożono kwiaty oraz oddano cześć osobom poległym w obronie Polski. W uroczystości uczestniczyli kombatanci, władze miasta i powiatu, parlamentarzyści, przedstawiciele związków zawodowych, organizacji pozarządowych, placówek kulturalno - oświatowych oraz uczniowie wałbrzyskich szkół.
Sgt.Pepper
Źródło: 30minut.pl



Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: