sowie

Newsy, informacje z regionu Góry Sowie, Sudety, Wałbrzych i okolice

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-31 08:45

Ostatni komentarz: No spoko, tylko autor chyba nigdy w markecie nie pracował. Zarabia się grosze, na nockach cały czas potrafią płacić 5 zika za godzinę, Jak się idzie dorywczo to traktują cię jak szmatę, pracownicy którzy w końcu mają nad kimś czyli na Tobą władze i mogę się wyżyć i w końcu poczuć lepiej. W jednej taktują trochę lepiej w innej trochę gorzej. Ale nie ma to jak pracować u rozsądnych ludzi którzy prowadzą swój mały.średni biznes z większością da się dogadać jak z człowiekiem. Ja pracowałem w marketach, moja dziewczyna moja mama pracowała wiele lat, więc wiem coś o tym. I takimi artykułami z przyjemnością podcieram tyłek.
dodany: 2012.05.12 19:45:51
przez: zawsze spoko
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-17 18:33

Ostatni komentarz: Świetny tekst! Bardzo dobrze sie czyta i można nawet czasem się uśmiechnąć ;)
dodany: 2012.04.25 09:14:18
przez: Martucha
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-10 16:33

Ostatni komentarz: Zgadzam się że tWOJE jest skromne a więc milcz kobieto!!!
dodany: 2010.10.15 21:18:54
przez: do pauliny sz.:)
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-06-09 16:40

Ostatni komentarz: Widać bardzo wyraźnie, że autor jest zwolennikiem PO. Zdecydowanie za bardzo i mija się z pewnymi faktami przez co nie można mówić że artykuł jest merytoryczny. A szkoda.
dodany: 2010.07.10 19:40:16
przez: GreenWatch
czytaj więcej
Data newsa: 2010-01-18 21:03

Ostatni komentarz: E no, ziomek :)
Wiedziałeś, że opublikowali Twój wywiad z nim nawet na jego oficjalnej stronie? :)
http://pejaslumsattack.pl/index.php?go=wywiad_tojestchujowe

Gratulacje!
dodany: 2010.06.13 22:42:28
przez: gość
czytaj więcej
„Akcja: e-motywacja”
2016-01-27 10:15


Ewa Nowicka-Rusek, profesor antropologii społecznej na Uniwersytecie Warszawskim była gościem specjalnym spotkania w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy w ramach projektu „Akcja: e-motywacja”.
 



W polu jej zainteresowań naukowych są zagadnienia religijności, mniejszości etnicznych, tworzenia się nowych narodów. Jest zaangażowana w badania terenowe, bardzo lubi też pracę dydaktyczną i kontakt z młodymi ludźmi. Praca jest jej pasją. Jest podróżniczką, miłośniczką wypraw autostopem, osobą otwartą na różnorodność świata, poznawanie nowych miejsc i ludzi. Ewa Nowicka – Rusek uwielbia wysiłek fizyczny: chodzi po górach, jeździ na nartach biegowych i na rowerze tandemowym. Wszystkie te działalności prowadzi mimo swojej choroby. Już w szkole podstawowej zaczęła tracić wzrok – jest osobą niewidomą. Nigdy nie zaakceptowała swojej choroby. Stara się żyć tak, jak gdyby była zdrowa. W 2007 roku została laureatką konkursu „Człowiek bez barier”. Jednak nie przywiązuje wielkiej wagi do nagród, gdyż chęć i motywację do bycia aktywną czerpie z samej siebie, nie oczekując podziwu ani nagród. - Świat może być z całym swoim bogactwem materialnym ubogi, nawet nędzny. Bogate życie wewnętrzne – to jest to – twierdzi Ewa Nowicka – Rusek
W każdym spotkaniu bierze też udział Tomasz Kozłowski – psycholog, szkoleniowiec, ratownik GOPR oraz skoczek spadochronowy w jednym. Swoje pierwsze ekstremalne przygody przeżywał, wspinając się po basztach murów obronnych Bolesławca. Ciekawość świata i pasja do wysokości zostały w nim do dzisiaj. Zawodowo zajmuje się pracą z ludźmi i wspieraniem ich w samorozwoju. Swoje doświadczenia zdobywał w kraju oraz za granicą (m.in. w Nowej Zelandii). W zeszłym roku razem z zespołem skoczył ze stratosfery (11 tysięcy metrów), ustanawiając tym samym rekord Europy w odległości swobodnego spadania formacją trzyosobową. Inspirują go ludzie, którzy lubią siebie. Wraz z Weroniką Wawrzkowicz współprowadzi program w każdy poniedziałkowy poranek w radio Chilli Zet.
Jeszcze jednym gościem spotkania był podróżnik, kajakarz, zdobywca i odkrywca – Aleksander Doba. Ten młody duchem „pozytywnie zakręcony”, tryskający humorem i dystansem do siebie człowiek, rozbawił i wprawił w podziw uczestniczki spotkania. Po zakończonej telekonferencji odbyły się krótkie zajęcia artecoachingowe pod hasłem „wiersz niecodzienny”. Panie miały za zadanie stworzenie wiersza tematycznie związanego z przebiegiem doby. Początkowo były bardzo niepewne swych umiejętności na tym polu, jednak okazało się, że drzemie w nich wiele ukrytych zdolności i talentów – w tym talent do tworzenia wierszy.

 



Autor: 30minut.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: