sowie

Newsy, informacje z regionu Góry Sowie, Sudety, Wałbrzych i okolice

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-31 08:45

Ostatni komentarz: No spoko, tylko autor chyba nigdy w markecie nie pracował. Zarabia się grosze, na nockach cały czas potrafią płacić 5 zika za godzinę, Jak się idzie dorywczo to traktują cię jak szmatę, pracownicy którzy w końcu mają nad kimś czyli na Tobą władze i mogę się wyżyć i w końcu poczuć lepiej. W jednej taktują trochę lepiej w innej trochę gorzej. Ale nie ma to jak pracować u rozsądnych ludzi którzy prowadzą swój mały.średni biznes z większością da się dogadać jak z człowiekiem. Ja pracowałem w marketach, moja dziewczyna moja mama pracowała wiele lat, więc wiem coś o tym. I takimi artykułami z przyjemnością podcieram tyłek.
dodany: 2012.05.12 19:45:51
przez: zawsze spoko
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-17 18:33

Ostatni komentarz: Świetny tekst! Bardzo dobrze sie czyta i można nawet czasem się uśmiechnąć ;)
dodany: 2012.04.25 09:14:18
przez: Martucha
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-10 16:33

Ostatni komentarz: Zgadzam się że tWOJE jest skromne a więc milcz kobieto!!!
dodany: 2010.10.15 21:18:54
przez: do pauliny sz.:)
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-06-09 16:40

Ostatni komentarz: Widać bardzo wyraźnie, że autor jest zwolennikiem PO. Zdecydowanie za bardzo i mija się z pewnymi faktami przez co nie można mówić że artykuł jest merytoryczny. A szkoda.
dodany: 2010.07.10 19:40:16
przez: GreenWatch
czytaj więcej
Data newsa: 2010-01-18 21:03

Ostatni komentarz: E no, ziomek :)
Wiedziałeś, że opublikowali Twój wywiad z nim nawet na jego oficjalnej stronie? :)
http://pejaslumsattack.pl/index.php?go=wywiad_tojestchujowe

Gratulacje!
dodany: 2010.06.13 22:42:28
przez: gość
czytaj więcej
Gmina Walim stawia na profilaktykę
2022-11-29 13:29

W Gminie Walim trwa kampania pn. „Postaw na Rodzinę”, której celem jest uświadomienie społeczeństwu, że rodzina to jedna z najważniejszych wartości w życiu. To tutaj wszystko się zaczyna. Silne więzi rodzinne i dobre relacje, panujące na co dzień wśród członków rodziny, mają wielkie znaczenie w profilaktyce i uchronieniu młodych ludzi przed alkoholem i innymi używkami. Tak istotnego elementu profilaktyki w Gminie Walim nie mogło zabraknąć. Kampania rozpoczęła się już w czasie wakacji, kiedy to podczas festynów dla dzieci realizowano pierwsze działania mające na celu poszerzanie świadomości znaczenia rodziny. Aktualnie kampania realizowana jest w szkołach gminnych.


W Publicznej Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Jugowicach działania związane z kampanią realizowane były podczas zajęć wychowawczych, rozwijających kompetencje emocjonalno- społeczne oraz lekcji wychowania do życia w rodzinie. Głównym celem było uświadomienie uczniom wartości rodziny, jej funkcji i znaczenia dla prawidłowego rozwoju młodego człowieka. Wśród zrealizowanych treści znalazły się te, związane z rodzajami rodzin (nuklearna, wielopokoleniowa, zastępcza itd.), rolami społecznymi, pełnionymi przez poszczególnych jej członków (czego możemy nauczyć się od mamy, taty, babci itd) oraz rodzinnymi tradycjami, zwyczajami, sposobami spędzania wolnego czasu. Uczniowie w zabawie symulacyjnej urządzali urodziny, projektowali rodzinne domy marzeń oraz tworzyli drzewa genealogiczne. Zgłębili temat fenomenu dziedziczenia genetycznego oraz odkryli tajemnice, kim są krewni” po mieczu”, a kim „krewni po kądzieli”. W grudniu kampania obejmie także rodziców.
W Publicznej Szkole Podstawowej w Walimiu, w trakcie realizacji kampanii, uczniowie uczyli się jak spędzać wspólnie z rodziną czas wolny, skąd czerpać wzorce do naśladowania, tworzyli prace plastyczne promujące zdrowy styl życia oraz czas spędzony z rodziną. W każdej klasie zorganizowano warsztaty pozytywnych zachowań, konstruktywnego rozwiązywania problemów. Rodzicom rozdano ulotki, w których przedstawiono skuteczne metody wychowawcze, pomagające w rozwijaniu prawidłowych relacji rodzinnych.
Rodzina to siła – to główny wniosek, wypływający z podejmowanych działań, w ramach wspomnianej kampanii i tą myślą chcemy się dzielić ze światem.

 

Źródło: walim.pl



Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: